- Komerční sdělení-zpravy

Sedm inspirací na jednoduchý party účes

- Komerční sdělení -vogue

Vzali jsme si příklad od celebrit a podívali se, jak se na večírek češou ony. Zde je několik důkazů, že vypadat dobře vůbec není obtížné.

Každý se čas od času rád zabaví na příjemné party s přáteli či večírku s kolegami a přitom chce zanechat pozitivní dojem. Pokud si plánujete tento víkend vyrazit, záleží na každém detailu.

Dobře padnoucí šaty jsou důležitý základ, stejně jako obuv. Oblečení však musí ladit s vizáží, která sestává z make-upu a účesu.

Čtěte také:

Hezké jaro na zahrádce začíná už na podzim

Tak jako v případě make-upu, ani s vlasy to nemusíte přehánět. Stačí malý akcent, který udělá z výsledku efektní záležitost. Postačí i rychlý a lehký drdol či culík.

Proto jsme pro vás sesbírali několik dokonalých party účesů inspirovaných celebritami a jeden jednoduchý návod na účes, který vás spolehlivě odliší od ostatních.

Jennifer Love Hewittová
Její hnědé objemné vlasy jsou perfektním předpokladem pro vytvoření rozmarného drdolu, který vůbec nemusí být dokonale uhlazený.

Stačí, když si vlasy mírně svážete do uzlu mírně stranou a pokud je máte sestříhané postupně, několik pramenů na vrchní části hlavy si natupírujte a zafixujte lakem na vlasy.

Salma Hayeková
Není nad klasiku v podobě vln. Ví to i herečka Salma Hayeková, která svoji korunu krásy nosí nejčastěji právě v podobě rozpuštěných objemných vln.

Účes vypadá nenuceně, ale efektně zároveň. K jeho dosažení vám stačí jen dobrá kulma a poněkud tužícího laku.

Jennifer Lopezová
Popová diva je proslavená svým pozadím a neustále dokonale vypracovanou postavou, ale také ráda střídá účesy, které jsou naoko jednoduché.

Preferuje drdoly, vlasy uhlazené dozadu či vlny, ale také takový styling s napůl rozpuštěnými vlasy a polovinou staženou do malého drdolu či ohonu svázaného těsně nad šíjí.

Beyoncé
Pokud máte kratší vlasy nebo takzvaný „lob“, skvělou inspirací je zpěvačka Beyoncé.

Ta se na veřejnosti a večírcích často ukazuje se složitými a propracovanými účesy, ale občas vsadí na jednoduchost a dokonce vymění své dlouhé blond vlny za kratší střih.

Rovné vlasy s pěšinkou uprostřed jsou vhodnou volbou, pokud máte rádi jednoduchost nebo máte výrazné doplňky či šaty.

Cara Delevingne
Je chlapecká, ale vždy okouzlující a zábavná. Své dlouhé blond vlasy si nejčastěji nechává volně rozpuštěné, ale na party se nebojí přejít i do něžnějšího copu, jakoby jen tak upleteného bez jakékoli snahy o jeho perfektní pevnost.

Sophie Turnerová
V podání mladé herečky dokáže vypadat stejně jednoduchá věc, jakou je vysoký culík, výborně. Stačí uhladit přední část vlasů a vlasy v culíku mírně „načechrat“. Pokud toužíte po delší verzi, nemusíte se bránit příčeskům.

Návod na rychlý party cop

 1. krok
  Do délek a konečků mokrých nebo vlhkých vlasů aplikujte stylingovou kúru pro objem.
 2. krok
  Vysušte své vlasy fénem a připravte si je do koňského ohonu.
 3. krok
  K zafixování ohonu použijte místo gumičky jeden pramen vlasů, na který můžete použít kulmu. Následně jím omotejte culík při začátku a zapněte jej sponkou, kterou schováte pod uzel.
 4. krok
  Na závěr svůj účes vylepšete rozzařujícím parfémem na vlasy nebo sprejem se třpytkami.
- Reklama -zpravy
pr článek

Redakce doporučuje

Články autora